Zamów nasze usługi

733 800 555

Pranie narożnika dużego do 3,0 x 2,0 m

Pranie narożnika dużego do 3,0 x 2,0 m

225 

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 225 

Fenix Clean to profesjonalna firma sprzątająca, która oferuje szeroki zakres usług zarówno dla nieruchomości mieszkalnych jak i komercyjnych. Jedną z naszych specjalności jest usługa „Pranie Narożnika Duzego„.

Usługa ta jest przeznaczona do gruntownego czyszczenia i odświeżania długich narożników sof i innych podobnych mebli. Nasz zespół doświadczonych sprzątaczy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i wysokiej jakości środków czyszczących usuwa zabrudzenia, plamy i zapachy z tkanin lub skóry Państwa mebli. Zwracamy również szczególną uwagę na trudno dostępne miejsca, takie jak narożniki i szczeliny, aby zapewnić, że Twoje meble są całkowicie czyste i odświeżone.

Nasza usługa Pranie Narożnika Duzego jest dostępna zarówno w przypadku jednorazowego czyszczenia, jak i regularnej konserwacji. Rozumiemy, że meble są znaczącą inwestycją i staramy się pomóc Ci utrzymać je w jak najlepszym stanie przez jak najdłuższy czas.

Oferujemy również elastyczny harmonogram, aby dopasować się do potrzeb naszych klientów. Pracujemy wokół Twojego harmonogramu, aby zminimalizować zakłócenia w codziennej rutynie. Ponadto oferujemy 100% gwarancji satysfakcji, jeśli nie jesteś zadowolony z naszej pracy, zrobimy to ponownie za darmo.

Oprócz naszej usługi Pranie Narożnika Duzego, oferujemy również szeroki zakres innych usług czyszczących, takich jak czyszczenie dywanów, czyszczenie tapicerki, czyszczenie okien i wiele innych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci utrzymać Twój dom lub firmę w czystości i świeżości.

    Wybierz usługi prania